محصولات

سه اصل اساسی برای ما

1

اشتياق به دیزاین

دیزاین ابزاریست برای خلق یک محصول یا پروسه، که در کنار حل مسئله و برآوردن نیازهای متفاوت، با استفاده از رویکردهای زیبایی شناسی به انتفال احساس نیز می پردازد. در اين راستا هر شيء یا محصول مورد استفاده روزمره ما يك رل اساسى در نشاطى كه از محل زندگى خود ميگيریم بازى ميكند. زيبايى، نيازى مسلم است و بخشی از دريافت آن منوط به اجزاییست كه محیط پيرامونمان را شکل داده اند. اشیا و وسائلى كه ما براى خود انتخاب ميكنيم بازتابى از خصوصيات و درون ماست که به وسيله آن ها ميتوانيم محيطى مطابق با شخصيت و استایل خود فراهم كنيم.

همراهی دلنشین زیبایی و عملکرد و پیشرفت های روز در زمینه خلاقیت و تکنولوژی عامل اصلی اشتیاق ما برای فراهم کردن نیازهای مشتریان و گردآوری مجموعه هایی ارزشمند می باشد.

2

همكارى گسترده

همكارى وسيع با تعداد قابل توجهی از شركت هاى اروپايى در كه در سطح جهان مطرح ميباشند و همراهی شرکای خارجی، ما را قادر می سازد تا با استفاده از راهكارهاى نوين و در شرایط خاص واردات، محصولاتی درخور سليقه مخاطبان را فراهم کنیم. با در نظر گرفتن هويت تك تك برندها توانسته ايم تنوغ قابل توجهی را در حين مراحل اجرا و طراحى براى معماران، طراحان داخلى و پيمانكاران ساختمانى ايجاد نماييم. در يك كلام، شركت طرح زندگى پرتو در طى اين سالها برای پاسخگویی به طیف های مختلفی از سلایق مخاطبان و نیازهای پروژه ها پل ارتباطى قوى ای را بين مصرف كننده ايرانى و توليد كننده هاى اروپايى ايجاد کرده است.

3

رضايت مشترى

اساسى ترين ركن شركت ما ايجاد يك تجربه خوب و بیادماندنی خرید و فراهم آوردن چیدمان دلخواه مشتريان است كه با تهعد و اعتمادسازی ما برآورده شده و نتیجه آن همواره اعتبار مجموعه ما را ارتقا می بخشد. اين تجربه از همان مراحل اوليه سفارش یا خرید شروع شده و با تحویل به موقع و ارایه خدمات پس از فروش تكميل ميگردد. هماهنگى و دقت بالا در تمامى اين مراحل و در طول سال ها همواره موجب احساس رضايت كامل مشتريان از ما بوده است.

پروژه منتخب

پروژه خانه سفید

این پروژه با متراژ 300 متر مربع توسط گروه معماران مدام در محدوده شهرک غرب تهران انجام شده است. گروه معماران مدام مجموعه ای از طراحان و متخصصان پویا، خلاق و جوان می باشد که در سال های اخیر پروژه های متعددی را در زمینه معماری و طراحی داخلی طراحی و اجرا کرده است.

پروژه «خانه سفید» به دنبال ایجاد تغییر در ماهیت و ذات فیزیکی خانه بود. به علاوه این پروژه تلاشی برای بهره مندی نسل های آینده است تا بتوانند از زندگی خود در آن لذت ببرند. روند طراحی در پروژه خانه سفید تلاشی است برای ایجاد گفتگو با نسلی که تمام چیزهایی که متعلق به گذشته این خانه است را نفی می کند، چیزهایی مانند: کاربری و عملکردها، سازماندهی ها، چیدمان ها، دسترسی ها و  همچنین منابع نوری.

محصولات وارداتی شرکت طرح زندگی پرتو شامل مبلمان فضای باز، مشعل های الکل سوز، هیترهای برقی، شومینه های معلق و روشنایی لوکس بوده و کلیه محصولات دیزاین و ساخت کشورهای اروپایی می باشند. با توجه به اینکه پویایی، اصالت و اعتبار محصولات و حفظ تنوع مجموعه ها از ارزشهای بنیادین ما در ارائه خدمات به مخاطبان می باشد، هر ساله با بازدید از نمایشگاه ها و شرکت در رویدادهای مختلف شرکت های اروپایی و شناسایی برندهای جدید، سعی در انتخاب و ارائه کیفیتی درخور سلیقه مشتریان و پروژه های ارزشمند داخلی داریم. جهت دریافت مشاوره، آشنایی بیشتر و بازدید از شوروم می توانید با ما در تماس باشید.

مشاهده پروژه

کالاهای موجود

با توجه به اینکه فروش اکثر محصولات بصورت سفارشی انجام می شود در صورت تمایل و یا کمبود زمان می توانید کالاهای موجود در انبار و یا شوروم را در این قسمت مشاهده کنید.

p

مبلمان فضای باز

p

هیتر و شومینه های پرتابل

p

مشعل های خطی

p

گلدان ها

اکسسوری ها

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پروژه ها و محصولات جدید ما مطلع شوید.

اخرین اخبار و مطالب