Martinelliluce برندی هفتاد ساله با چشم اندازی الهام بخش برای آینده

در این ویدئو نگاهی می کنیم به غرفه برند Martinelliluce در نمایشگاه بین المللی لایتینگ میلان در سال 2019. این کمپانی هفتاد ساله دارای سیستم های روشنایی مدولار پیشرفته و چراغ های مینیمان و متنوعی است که با بکارگیری تکنولوژی روز و تفکر دیزاین توانسته تجربیات متفاوتی از محصولات روشنایی را برای مخاطبان این صنعت خلق کند. داستان این برند به دوران پس از جنگ جهانی دوم باز می گردد. زمانی که خانه های ایتالیایی ها خالی شده بود و وظیفه ی بزرگ طراحی و تولید آبجکت های زیبا و کاربردی بر دوش دیزاینرها قرار گرفت. یکی از چهره های موفق در این زمینه «الیو مارتینلی» نام داشت که توانست با آثاری که تلفیقی از اشکال دقیق و ظریف هندسی با طبیعت بودند تمایز خود را در صنعت طراحی چراغ اثبات کند.

 

 

شور و اشتیاق تیم دیزاینرهای این برند از راهی بجز نوآوری و تحول عبور نمی کند. مسئله اساسی برای آنها نه فقط نفس طراحی بلکه فلسفه و مفهوم دیزاین است. آنچه برای آنها مهم است اینست که از طریق محصولات خود ، حس کنجکاوی و خلاقیت افراد را اعم از مهندسین ، معماران ، فروشندگان یا مصرف کنندگان نهایی را تحریک کنند و از آنها بخواهند تا اشیاء روزمره زندگی را با چشمان تازه ببینند.

Martinelli Luce alla Milano Design Week

برای آنکه یک برند به راستی در صنعت مخصوص به خود تاریخ ساز شود، به یک ویژگی، یک امضای خاص، یک سبک منحصربفرد نیاز دارد تا نه تنها مخاطبان خود را به وجد آورد بلکه آنها را به بازدید از موزه های ارزنده جهان ترغیب کند. در این زمینه می توان به محصولاتی از برند مارتینلی لوچه اشاره کرد که بخاطر دیزاین کم نظیر خود در موزه های مطرح جهان از جمله موزه هنر مدرن نیویورک و موزه تریینال میلان نگهداری می شوند.

Martinelli Luce presents Magnetic Colibrì: thin, light, three-dimensional | Compasses Magazine | The architecture & interior design international network - middle east

 

محصولات متعددی از این برند ایتالیایی همچنین برنده جوایز متعدد دیزاین در سطح بین المللی شده اند. اکثر محصولات روشنایی مارتینلی لوچه اعم از چراغ آویز یا لوستر، چراغ مطالعه، چراغ دیواری و آباژور با تکنولوژی روز همگام بوده و مجهز به المانهای مختلف برای بازی با نور و تنظیم روشنایی بر طبق نیازهای مختص هر فضا می باشد. برای دانلود کاتالوگ محصولات لایتینگ Martinelliluce اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

بدون نظر

Sorry, the comment form is closed at this time.