درباره ما

شرکت طرح زندگی پرتو فعالیت خود را در زمینه طراحی داخلی، بازسازی و احداث بناهای مسکونی از سال 1380 در تهران آغاز کرده است. در سال 1390 تجربه موفقیت آمیز در اجرا و تکمیل پروژه های لوکس ساختمانی در طول سالها، الهام بخش راه اندازی خط جدیدی از فعالیت در زمینه واردات مبلمان، روشنایی و اکسسوری از برندهای برتر اروپایی شد. مجموعه محصولات منتخب ما با توجه به نیاز روز پروژه های ساختمانی معتبر و از میان آثار طراحان برجسته دنیا در زمینه دیزاین محصول گردآوری شده است تا با تکمیل زیبایی محیط زندگی و تضمین کیفیت و ماندگاری، احساس تمایز و تفاوتی که شایسته سبک زندگی شماست در کنار تجربه یک خرید مطمئن فراهم شود.

محصولات وارداتی شرکت طرح زندگی پرتو شامل مبلمان فضای باز، مشعل های الکل سوز، هیترهای برقی، شومینه های معلق و روشنایی لوکس بوده و کلیه محصولات دیزاین و ساخت کشورهای اروپایی می باشند. با توجه به اینکه پویایی، اصالت و اعتبار محصولات و حفظ تنوع مجموعه ها از ارزشهای بنیادین ما در ارائه خدمات به مخاطبان می باشد، هر ساله با بازدید از نمایشگاه ها و شرکت در رویدادهای مختلف شرکت های اروپایی و شناسایی برندهای جدید، سعی در انتخاب و ارائه کیفیتی درخور سلیقه مشتریان و پروژه های ارزشمند داخلی داریم.

با مطالعه روند فروش در دوره های زمانی متفاوت، محصولات محبوب و باب طبع سلیقه مخاطبان ما شناسایی و به طور منظم در انبار ایران موجود می شوند. طبیعتا با توجه به تنوع برندها تعداد این محصولات محدود می باشد. کالاهای موجود در انبار، ظرف 24 ساعت پس از خرید تحویل داده شده و کالاهای سفارشی باتوجه به حجم، کشور مبدا و شرایط حمل و نقل در زمان های متفاوتی تحویل داده می شوند. بدیهی است که کارفرمایان محترم برای مدیریت زمانی هرچه بهتر پروژه می بایست بازه های زمانی سفارشات را استعلام کرده و در نظر داشته باشند. جهت دریافت مشاوره، آشنایی بیشتر و بازدید از شوروم می توانید با ما در تماس باشید.