سکوت دلپذیر با چراغ های اکوستیک ایتالیایی

چقدر در فضاهای کاری و یا شخصی زندگی خود به سکوت و آرامش احتیاج پیدا می کنید؟ در زندگی پر هیاهوی امروز، شاید جواب بیشتر ما «خیلی زیاد» باشد. امروزه برای فراهم کردن این سکوت و آرامش از روش های مختلفی مانند نصب کفپوش های مخصوص و پوشش های اکوستیک دیوار استفاده می شود. اما آیا می دانید در صورتی که به هر دلیلی امکان اجرای موارد ذکر شده را نداشته باشید از چراغ ها هم می توانید کمک بگیرید؟

چراغ های اکوستیکی که در اینجا معرفی کرده ایم ساخت کشور ایتالیا و برند اکسولایت می باشند. این چراغ ها با داشتن متریال مخصوص و پنل اکوستیک می توانند تا 50 درصد صداهای اطراف را جذب کرده و سکوت و تمرکز لازمه فضاهای مختلف را فراهم کنند. اکثر این چراغ ها برنده جوایز بین المللی دیزاین از جمله جایزه دیزاین نیویورک و جایزه ال دکو شده اند. چراغ های اکوستیک برند اکسولایت عموما دیزاین های اورسایز و بسیار بزرگ داشته و مدل های پارچه ای و کاغذی آن تا 12 رنگ مختلف تنوع را ارائه می دهند. طول یا قطر بعضی از این چراغ های غول پیکر به دو یا سه متر می رسد. جالب است بدانید بعضی از این مدل ها طراحی مدولار داشته و امکان تغییر شکل و حالت آن به صورت دلخواه وجود دارد!

  

دیزاین ساده و مینیمال این دسته از چراغ ها نه تنها در گذر زمان قدیمی و تکراری نمی شوند بلکه به آنها قابلیت سازگاری ویژه ای برای استفاده در فضاهای مسکونی، اداری و کاری و حتی لابی ها و فضاهای عمومی بزرگ بخشیده است. یکی دیگر از ویژگی های این چراغ ها در مدل های پارچه ای متریال نسوز آنها است. استفاده از این نوع متریال از سوی دیگر باعث شده تا چراغ هایی با این عظمت دارای وزن های ناچیزی باشند و قابلیت حمل و نقل آسان را برای مصرف کننده به درستی فراهم کرده اند.

درنهایت می توان گفت با بکارگیری چراغ های آویز، سقفی، دیواری و یا آباژورهای اکوستیک در طراحی دکوراسیون منزل، فضاهای اداری، لابی، هتل و کتابخانه ها با یک تیر چند نشان خواهید زد! حجم قابل توجه، رنگ های زیبا و دیزاین مینیمال این چراغ ها در کنار ویژگی مهمی که تکنولوژی روز دنیا به آنها بخشیده است، می تواند در مکان مناسب خود به عنوان المانی چشم نواز و سودمند خودنمایی کند.

 

برای مشاهده کاتالوک این برند ایتالیایی اینجا کلیک کنید.

بدون نظر

Sorry, the comment form is closed at this time.