محصولات پلی اتیلنی چطور ساخته می شوند؟

آیا می دانید مبلمان و میز و صندلی های رنگارنگ و متنوع فضای باز چطور تولید می شوند؟ در این ویدئو سری می زنیم به یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولیدکننده این المان های زیبا در شهر سرالونگای ایتالیا و با فرایند تولید از قالب گیری و رنگ آمیزی تا بسته بندی این محصولات، آشنا می شویم. جالب است بدانید که «بزرگترین گلدان دنیا» با ارتفاع 180 و قطر 200 سانت در این کارخانه ساخته شده!

 

محصولات فضای باز شامل مجموعه های مبلمان، میز و صندلی بار، روشنایی و اکسسوری های مختلف است. محبوبیت این نوع از محصولات که عمدتا دارای قابلیت روشنایی هستند در طول سال های اخیر در همه جای دنیا افزایش چشمگیری داشته و به المانی جذاب و کاربردی برای برگزاری رویدادها، مهمانی ها و چیدمان محوطه های روباز خصوصی و عمومی تبدیل شده است.

کلیه این محصولات دیزاین معروف ترین طراحان دنیا و ساخت کشور ایتالیا بوده و متریال آنها از پلی اتیلن فشرده قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است. داشتن بدنه های دو جداره، سیستم دریناژ، تحمل دما تا مثبت و منفی 50 درجه، مقاومت دربرابر نور آفتاب و سبک و قابل حمل بودن از قابلیت های مورد توجه این محصولات است.

 

برای دانلود کاتالوگ محصولات اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

بدون نظر

Sorry, the comment form is closed at this time.