مبلمان مدولار Happy Life

مبلمان مدولار هپی لایف با استایل مینیمال و ساختاری انعطاف پذیر برای چیدمان دلخواه در فضاهای متفاوت طراحی شده است. از آنجاییکه چینش این مبلمان می تواند به شکل ال و یا کاناپه و مبل تک باشد، بسته به نوع نیاز مصرف کننده، می توان از اجزای آن  استفاده های مختلفی کرد. جنس بدنه مبلمان از پلی اتیلن فشرده است که یکی از مقاوم ترین متریال ها برای فضای باز به شمار می رود. بدنه این مبلمان می تواند در دو فینیشینگ مات و براق و در رنگهای متنوعی ارائه شود.

طراحی مبلمان هپی لایف بسیار جالب است و تنوع زیادی برای مصرف کننده فراهم می کند. اتصال پشتی های مبلی این محصول به روش نر و ماده گی طراحی و در سطح بدنه سوراخ هایی تعبیه شده که به واسطه آنها می توان محل قرارگیری این پشتی ها را به دلخواه تغییر داد. این سوراخ ها همچنین آب ناشی از برف و باران را از روی سطح نشیمن به زمین تخلیه می کنند. برای پارچه این مبل می توان از چرم، پارچه های فضای باز و پارچه های معمولی (فقط برای کوسن های تزیینی) استفاده کرد.

مبلمان مدولار هپی لایف نه تنها راه حل مناسبی برای بهترین استفاده از انواع فضاهاست بلکه از جهت تامین راحتی، زیبایی، تمایز و کاربردی بودن یک انتخاب تمام عیار برای محیط زندگی شماست.

 

———————————————————-
* محصولات پلی اتیلنی در مقابل دمای -60 تا +80 درجه مقاوم بوده و 10 الی 15 سال ماندگاری دارند؛ این متریال کاملا قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست است.

 

درخواست قیمت (کلیک کنید)

Category:

کالاهای موجود, مبلمان فضای باز