مشعل های الکل سوز با سوخت سبز

 

مشعل های خطی در مدل های اتوماتیک ریموتی و منوال و در طول های مختلفی (از 30 الی 180 سانت) ارائه می شوند و ساخت کشورهای هلند، انگلیس و ترکیه می باشند. این مشعل ها با توجه به اینکه به دودکش نیاز ندارند و نصب و کاربری آنها بسیار آسان است در سالهای اخیر به شدت مورد استقبال سازندگان و طراحان داخلی قرار گرفته اند. شعله های رقصان طلایی رنگ علاوه بر گرمای مطبوع، زیبایی دلنشینی به محیط می بخشند. مشعلهای هلندی به دلیل داشتن صفحات سرامیکی مخصوص درون مخزن از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. سرامیک های مخصوص تعبیه شده با جذب کامل الکل هنگام پر شدن مخزن و سوزاندن بخار الکل در هنگام استفاده، نه تنها به مصرف بهینه و جلوگیری از هدر رفتن سوخت کمک می کنند بلکه بالاترین سطح امنیت در میان برندهای مختلف در دنیا را تضمین می نمایند. مشعل های انگلیسی های-تک، مجهز به سنسورهای امنیتی دیجیتال و ریموت کنترل بوده و قابلیت اتصال به سیستم هوشمند منزل می باشند؛ و در نهایت مشعل های ترک با وجود الیاف نانو جاذب تعبیه شده در داخل مخزن، از سیال بودن الکل و بروز سانحه جلوگیری کرده و موجب مصرف بهینه سوخت می شود.

از دیگر مزیات مشعل های الکلی استفاده از سوخت سبز یا اتانول است. همانطور که می دانیم یكی از دغدغه های بشر در قرن بیست و یکم حفظ محیط زیست می باشد. افزایش جمعیت و توسعه استانداردهای زندگی رابطه مستقیمی با مصرف انرژی و سوخت در منازل و مكانهاى مختلف دارد. بنابراین ما همواره به آب و هوای پاك، سوخت تمیز و مواد قابل بازیافت و تجزیه شونده احتیاج داریم.

شومينه هاى سبز شومينه هايى هستند كه در آنها از اتانول به عنوان سوخت استفاده مى شود. با توجه به این که منبع اصلی سوخت های الکلی جو و ذرت است، می توان این نوع سوخت را تجدید پذیر نامید.  دی اكسید كربن حاصله از سوخت هاى فسيلى وارد اتمسفر میشود و پدیده گلخانهای را تشدید میكند؛ در حالی كه دی اكسید كربن  تولیدی در فرایند تخمیر توسط گیاهانی كه برای تولید اتانول مورد استفاده قرار می گیرند جذب خواهد شد و این مزیت بزرگ استفاده از بیواتانول به عنوان سوخت است كه حتی در سوختهای تمیزی مانند گاز طبیعی نیز یافت نمیشود.

دانلود کاتالوگ ها

*  کاتالوگ ها و اطلاعات کامل مشعل های الکل سوز را از این قسمت دانلود کنید:

مشعل های الکلی - ساخت ترکیه

مشعل های سرامیکی - ساخت هلند

مشعل های ریموتی - ساخت انگلیس

راهنمای راه اندازی مشعل های هلندی

اطلاعات فنی کلیه مشعل ها

ویدیوها

*  با مشاهده ویدیوها می توانید جزییات بیشتری از شکل و کارکرد محصولات ببینید:

 

نمای شعله مشعل 30 سانت ترک

 

 

تفاوت مشعل های معمولی و سرامیکی از نظر امنیت

 

 

نمای شعله مشعل 120 سانت سرامیکی

 

 

مشعل های دیجیتال ریموتی

 

 

مشعل های پرتابل الکل سوز

 

 

نمای شعله مشعل 80 سانت سرامیکی