شومینه های الکلی، بهترین جایگزین برای شومینه گازی و شومینه هیزمی

 

با یک مقایسه ساده بین انواع شومینه می توان پی برد که شومینه الکل سوز بخاطر نوع سوخت مصرفی که همان الکل یا اتانول 96% است، هیچ گونه دی اکسید کربنی تولید نکرده و باعث آلودگی هوا نمی شود. در نتیجه این شومینه ها نیازی به دودکش ندارند و شومینه اتانول سوز را می توان به سهولت و در هرجایی از منزل بصورت روکار یا توکار نصب کرد یا به صورت شومینه پرتابل به هر نقطه دلخواهی از خانه برحسب نیاز منتقل نمود. این نوع شومینه به عنوان منبع گرمایش فضای باز یا همان شومینه فضای باز نیز این روزها بسیار متداول شده است.

هسته مرکزی شومینه اتانولی یا الکلی، مشعل آن می باشد. شرکت طرح زندگی پرتو با سال ها تجربه در زمینه واردات مشعل های الکل سوز، نماینده رسمی سه شرکت هلندی، انگلیسی و ترکیه ای می باشد. مشعل های وارداتی ما با تکنولوژی نانو کار کرده و به دلیل نوع ساختار و بدنه دوجداره آن از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. مصرف سوخت پایین در کنار این سطح از امنیت فاکتورهای اساسی برای کیفیت یک مشعل اتانول سوز به شمار می رود.شومینه های اتانولی بهترین جایگزین برای شومینه گازی و شومینه های هیزمی هستن. اغلب این مشعل ها به صورت دستی یا منوآل کار میکنند اما در طرف دیگر مشعل های هوشمند و ریموتی نیز در دنیا تولید می شوند که به سیستم های دیجیتال مجهز می باشند.

مشعل های الکل سوز هلندی به دلیل داشتن صفحات سرامیکی مخصوص درون مخزن از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. سرامیک های مخصوص تعبیه شده با جذب کامل الکل هنگام پر شدن مخزن و سوزاندن بخار الکل در هنگام استفاده، نه تنها به مصرف بهینه و جلوگیری از هدر رفتن سوخت کمک می کنند بلکه بالاترین سطح امنیت در میان برندهای مختلف در دنیا را تضمین می نمایند. در بدنه این مشعل ها همچنین الیاف سرامیکی مخصوصی برای جذب هرگونه نشتی احتمالی در داخل بدنه تعبیه شده است.

 

مشاهده انواع مشعل های الکل سوز

مشعل 30 سانت گرد، مشعل 30 سانت خطی، مشعل سرامیکی 60 سانت، مشعل سرامیکی 80 سانت، مشعل 90 سانت، مشعل سرامیکی 120 سانت، مشعل 160 سانت.

در ادامه شما می توانید کاتالوگ انواع محصولات فضای باز را دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ ها

*  کاتالوگ ها و اطلاعات کامل مشعل های الکل سوز را از این قسمت دانلود کنید: (روی عکس ها کلیک کنید)

مشعل های الکلی - ساخت ترکیه

مشعل های سرامیکی - ساخت هلند

مشعل های ریموتی - ساخت انگلیس

راهنمای راه اندازی مشعل های هلندی

اطلاعات فنی کلیه مشعل ها

ویدیوها

*  با مشاهده ویدیوها می توانید جزییات بیشتری از شکل و کارکرد محصولات ببینید:

 

نمای شعله مشعل 30 سانت ترک

 

 

تفاوت مشعل الکلی معمولی و مشعل الکلسوز سرامیکی از نظر امنیت

 

 

نمای شعله مشعل 120 سانت سرامیکی

 

 

مشعل های دیجیتال ریموتی

 

 

مشعل های پرتابل الکل سوز

 

 

نمای شعله مشعل 80 سانت سرامیکی

 

 

نمای شعله مشعل 160 سانت ترک