شومینه اتانولی

شومینه های الکلی، بهترین جایگزین برای شومینه گازی و شومینه هیزمی

 

با یک مقایسه ساده بین انواع شومینه می توان پی برد که شومینه الکل سوز بخاطر نوع سوخت مصرفی که همان الکل یا اتانول 96% است، هیچ گونه دی اکسید کربنی تولید نکرده و باعث آلودگی هوا نمی شود. در نتیجه این شومینه ها نیازی به دودکش ندارند و شومینه اتانول سوز را می توان به سهولت و در هرجایی از منزل بصورت روکار یا توکار نصب کرد یا به صورت شومینه پرتابل به هر نقطه دلخواهی از خانه برحسب نیاز منتقل نمود. این نوع شومینه به عنوان منبع گرمایش فضای باز یا همان شومینه فضای باز نیز این روزها بسیار متداول شده است.

هسته مرکزی شومینه اتانولی یا الکلی، مشعل آن می باشد. شرکت طرح زندگی پرتو با سال ها تجربه در زمینه واردات مشعل های الکل سوز، نماینده رسمی سه شرکت هلندی، انگلیسی و ترکیه ای می باشد. مشعل های وارداتی ما با تکنولوژی نانو کار کرده و به دلیل نوع ساختار و بدنه دوجداره آن از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند. مصرف سوخت پایین در کنار این سطح از امنیت فاکتورهای اساسی برای کیفیت یک مشعل اتانول سوز به شمار می رود.شومینه های اتانولی بهترین جایگزین برای شومینه گازی و شومینه های هیزمی می باشند. اغلب این مشعل ها به صورت دستی یا منوآل کار میکنند اما در طرف دیگر مشعل های هوشمند و ریموتی نیز در دنیا تولید می شوند که به سیستم های دیجیتال مجهز می باشند.

مشعل های الکل سوز هلندی به دلیل داشتن صفحات سرامیکی مخصوص درون مخزن از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. سرامیک های مخصوص تعبیه شده با جذب کامل الکل هنگام پر شدن مخزن و سوزاندن بخار الکل در هنگام استفاده، نه تنها به مصرف بهینه و جلوگیری از هدر رفتن سوخت کمک می کنند بلکه بالاترین سطح امنیت در میان برندهای مختلف در دنیا را تضمین می نمایند. در بدنه این مشعل ها همچنین الیاف سرامیکی مخصوصی برای جذب هرگونه نشتی احتمالی در داخل بدنه تعبیه شده است.

خرید شومینه اتانولی و الکلی میتواند یکی از بهترین تصمیم ها برای بهبود طراحی و فضا سازی ساختمان ها و ویلا های مدرن باشد. در صورت داشتن قصد خرید شومینه الکلی میتوانید با محموعه ما تماس حاصل نموده و ار قیمت شومینه اتانولی و الکلی، مشاوره و دیگر خدمات ما بهره مند شوید.

مشاهده انواع مشعل های الکل سوز

 

مشعل 30 سانت گرد، مشعل 30 سانت خطی، مشعل سرامیکی 60 سانت، مشعل سرامیکی 80 سانت، مشعل 90 سانت، مشعل سرامیکی 120 سانت، مشعل 160 سانت.

در ادامه شما می توانید کاتالوگ انواع محصولات فضای باز را دانلود کنید. همچنین برای دریافت لیست قیمت شومینه الکلی با ما در طرح زندگی پرتو در تماس باشید.

دانلود کاتالوگ ها

*  کاتالوگ ها و اطلاعات کامل مشعل های الکل سوز را از این قسمت دانلود کنید: (روی عکس ها کلیک کنید)

مشعل های الکلی - ساخت ترکیه

مشعل های سرامیکی - ساخت هلند

مشعل های ریموتی - ساخت انگلیس

راهنمای راه اندازی مشعل های هلندی

اطلاعات فنی کلیه مشعل ها

ویدیوها

*  با مشاهده ویدیوها می توانید جزییات بیشتری از شکل و کارکرد انواع شومینه های اتانولی اروپایی ببینید:

 

نمای شعله مشعل 30 سانت ترک

 

 

تفاوت مشعل الکلی معمولی و مشعل الکلسوز سرامیکی از نظر امنیت

 

 

نمای شعله مشعل 120 سانت سرامیکی

 

 

فینیشینگ و مکانیزم داخل مخزن مشعل ها

 

مشعل های دیجیتال ریموتی

 

 

مشعل های پرتابل الکل سوز

 

 

نمای شعله مشعل 80 سانت سرامیکی

 

 

نمای شعله مشعل 160 سانت ترک

 

شومینه الکلی یا شومینه اتانولی چیست؟

شومینه های الکلی یک شومینه مدرن برای ایجاد گرما در انواع محیط ها می باشد. این نوع شومینه میتواند به عنوان جایگزینی مدرن برای شومینه های گازی یا شومینه های چوبی باشد. سوخت این نوع شومینه ها اتانول یا الکل می باشد.

مزایای استفاده از شومینه الکلی یا اتانولی :

استفاده از شومینه اتانولی دارای مزایای بسیاری نسبت به سایر شومینه ها می باشد. برخی از مزایای آن شامل موارد زیر است :

 • این نوع شومینه ها با محیط زیست سازگار می باشند.
 • عدم نیاز به اتصال دودکش.
 • عدم تولید دود و سایر موارد خطرناک در محیط.
 • نصب آسان.
 • بخشیدن زیبایی بیشتر به دکوراسیون داخلی محیط.
 • قابلیت نصب در محیط بیرون و در محیط داخل.

شرکت طرح زندگی پرتو ارائه دهنده انواع شومینه اتانولی اروپایی برندهای معتبر ساخت کشورهای هلند, انگلیس و ترکیه می باشد. برای خرید اینترنتی شومینه الکلی و دریافت مشاوره خرید شومینه الکلی و مطلع شدن از قیمت شومینه الکلی با کارشناسان ما در بخش فروش تماس حاصل نمایید.

مزایای استفاده از شومینه الکلی سرامیکی ساخت کشور هلند :

شومینه های الکلی اروپایی سرامیکی ساخت هلند قابل استفاده به عنوان شومینه الکلی رومیزی و تزیینی هستند. این نوع مشعل ها امنیت بالاتری نسبت به مشعل های معمولی دارند. بدنه این نوع مشعل سه جداره است که در آن از اتصالات امن استفاده شده است.

 • در مشعل های معمولی سوخت از دریچه اصلی شومینه پر میشود. به همین دلیل امکان پاشیدن آن به اطراف و آتش گرفتن آن در هنگام روشن کردن مشعل وجود دارد.
 • مشعل های الکلی معمولی بر خلاف مدل سرامیکی به سختی روشن میشوند.
 • امکان نشتی الکل و آتش سوزی در شومینه های معمولی الکلی وجود دارد.
 • شومینه های اتانولی سرامیکی به دلیل تعبیه شدن صفحات مخصوص در آن الکل را به سمت خود جذب میکند. در این صورت دیگر در مشعل الکل شناور وجود ندارد.
 • مجزا بودن دریچه سوخت در شومینه سرامیکی باعث افزایش امنیت استفاده از این مدل میشود.

به همین دلیل شومینه های اتانولی اروپایی ساخت کشور هلند از امن ترین شومینه ها در سراسر جهان به شمار می آیند.

ویژگی های مشعل های ترک :

 • استفاده از الیاف نانو برای مدیریت سوخت در داخل مخزن.
 • تعبیه بدنه به صورت دولایه به منظور جلوگیری از نشت الکل و آتش سوزی.
 • قابل استفاده در فضاهای داخلی و بیرونی.

شومینه الکلی دیواری

شومینه الکلی دیواری یکی دیگر از انواع شومینه های الکلی و اتانولی میباشد. شومینه الکلی دیواری با توجه به زیبایی و جذابیت آن مدت هاست که مورد توجه طراحان دکوراسیون و عامه مردم قرار گرفته است. علت این محبوبیت این است که شومینه الکلی دیواری جای کمتری نسبت به دیگر شومینه ها میگیرد و از طرفی به دلیل اتصال آن به دیوار، جذابیت خاصی دارد. در صورت داشتن قصد خرید شومینه الکلی دیواری و یا جویا شدن از قیمت شومینه الکلی دیواری، میتوانید از طریق تماس با مجموعه ما از مشاوره بهره مند شوید و اطلاعات لازم را کسب کنید.