مبلمان فضای باز اروپایی، آمیخته ای از تکنولوژی و دیزاین

 

انتخاب مبلمان فضای باز باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد آرامش و زیبایی بیشتر در فضای خارج از منزل گردد. این ایده ما را به انتخاب انواعی از مبلمان باغی اروپایی که دارای طراحی خاص و کیفیت بسیار بالایی هستند سوق داد. تنوع این محصولات شامل کاناپه فضای باز، صندلی و میز فضای باز، انواع روشنایی و چراغ فضای باز و همچنین اکسسوری ها می باشد.

طراحان و معماران بنام دنیا همچون کریم رشید، کریم رشید، فیلیپ اشتارک، آریک لوی و … دست به دست بهترین کمپانی های تولیدکننده مبلمان در اروپا داده اند و مجموعه ای خلاقانه و بی نظیر را در زمینه تولید مبلمان فضای باز لوکس پدید آورده اند. در این مجموعه می توان محصولاتی با متریال های مختلف از جمله مبلمان فضای بازآلومینیمی، مبلمان چوبی و یا مبلمان فضای باز پلاستیکی (قابل بازیافت) را در انواع طرح ها، رنگ ها و استایل های متفاوت مشاهده نمود که می توانند مورد توجه سلایق گوناگون قرار بگیرند.

داشتن بدنه دو جداره، سیستم دریناژ، تحمل دما تا مثبت و منفی 50 درجه، مقاومت دربرابر نور آفتاب و سبک و قابل حمل بودن از قابلیت های مورد توجه این محصولات است که باعث ماندگاری بالای آنهاست و امکان استفاده از آنها را تا سال های سال به عنوان مبلمان باغی در محوطه، بالکن و روف گاردن و یا به عنوان مبلمان استخری در استخرهای روبسته فراهم می کند. شرکت طرح زندگی پرتو مفتخر است که پروژه های معتبر ساختمانی بسیاری را در تهران و حومه و شهرستان ها در این حوزه تجهیز نموده است.

 

مشاهده منتخب محصولات فضای باز

ست های مبلمان، تخت های کنار استخر، صندلی ها و صندلی کانتر، میزها، اکسسوری های فضای باز.

در ادامه شما می توانید کاتالوگ انواع محصولات فضای باز را دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ ها

*  کاتالوگ های مبلمان فضای باز را از این قسمت دانلود کنید: (روی عکس ها کلیک کنید)

مبلمان فضای باز- ساخت اسپانیا

مبلمان فضای باز 1 - ساخت ایتالیا

مبلمان فضای باز 2 - ساخت ایتالیا

فرش های دستباف - ساخت اسپانیا

کوسن های فضای باز - ساخت هلند

ویدیوها

*  با مشاهده ویدیوها می توانید جزییات بیشتری از شکل و کارکرد محصولات ببینید:

 

مبلمان مدولار اسپانیایی

 

 

مبلمان پلی اتیلنی ایتالیایی

 

 

مبلمان پلی اتیلنی ایتالیایی

 

 

گلدان های نوری ایتالیایی