هیتر برقی

هیترهای برقی فورمالب دیزاین و ساخت کشور ایتالیا می باشند. این هیترها که در سیزده مدل متنوع ایستاده، دیواری و سقفی با اندازه های متفاوت عرضه شده اند جایگزین مناسبی برای روش های گرمایشی قدیمی و پرمصرف هستند.

طراحی منحصربفرد دیزاینر مشهور ایتالیایی، آنتونیودی چیانو، در کنار استفاده از تکنولوژی مادون قرمز، نه تنها گرمای مطلوب و مورد نیاز فضاهای داخلی و خارجی را فراهم می کند، بلکه زیبایی یک اثر هنری را برای هر مکانی به ارمغان می آورد.

المنت خاص طراحی شده برای این هیترها به آرامی گرم شده و گرمایی مشابه گرمای آفتاب به وجود می آورد. حجم مصرفی معادل استفاده از یک اتوی خانگی، هیترهای فورمالب  را به محصولاتی اقتصادی، کاربردی و نوآورانه تبدیل کرده است که در عین حال طراحی لوکس و مینیمال دارد.

تنوع حالت و مدل های هیترهای فورمالب، نیازهای گرمایشی و طراحی برای فضای اتاق، فضای داخلی منزل، ایوان، تراس، باغ ، روف گاردن و همچنین فضاهای عمومی از جمله کافه و رستوران ها را به راحتی برطرف می نماید.

در صورت داشتن قصد خرید هیتر برقی و یا اطلاع از قیمت هیتر برقی دیواری، ایستاده و سقفی، میتوانید با مجموعه ما تماس حاصل کرده و علاوه بر دریافت مشاوره، از خدمات دیگر نیز بهره مند شوید.

هیتر برقی دیواری

هیترهای برقی دیواری در ساختمان های مدرن کاربرد بسیاری دارند. گرمایش زیاد آنها و در عین حال سوخت کمتر، دلیلی شده تا بسیاری از مردم و طراحان دکوراسیون به این فکر باشند تا از هیتر برقی دیواری در ساختمان ها و نماهای داخلی خود استفاده کنند. جهت اطلاع از قیمت هیتر برقی دیواری، با ما تماس بگیرید.

هیتر برقی ایستاده

هیتر برقی ایستاده یکی دیگر از انواع هیترهای برقی است. عمده استفاده هیتر برقی ایستاده در فضای باز و محوطه های نشستن در فضای باز است. هیتر برفی ایستاده با در بر گرفتن حاشیه خود و گرم کردن شعاعی از محیط اطراف خود، خرید هیتر برقی ایستاده بهترین گزینه برای گرمایش مکان مورد نظر در فضای باز محسوب میشود.

 

مشاهده انواع هیترهای برقی

هیتر ایستاده تک شاخه، هیتر ایستاده دو شاخه، هیتر سقفی تک و دو شاخه، هیتر دیواری کوتاه، هیتر دیواری بلند.

در ادامه می توانید کاتالوگ هیترهای برقی را دانلود کنید.

 

شومینه های برقی LED راه حل آسانی برای تامین گرما و زیبایی محیط هستند. مزیت استفاده از این محصول عدم نیاز به نگهداری آن و راحتی در استفاده می باشد. این شومینه ها ساخت کشور هلند بوده و از تکنولوژی 3D (برای فراهم کردن نمایی واقعی تر از شعله های آتش) برخوردارند. شومینه های برقی مجهز به ریموت کنترل هستند و حالت گرمایشی آن ها انتخابی است.

دانلود کاتالوگ ها

ویدیوها

*  با مشاهده ویدیوها می توانید جزییات بیشتری از شکل و کارکرد محصولات ببینید:

مدل زمینی ایستاده

معرفی هیترها

تکنولوژی مادون قرمز

تنوع مدل ها

نمای شعله شومینه برقی هلندی